Ochutnej něco lepšího!

druid[@]druidcz.com

Spolupracujeme


nezmariNezmaři
  -  www.nezmari.cz
 Známá folková kapela Nezmaři nás věrně provází po celou dobu existence firmy DRUID. Vrcholem letité spolupráce je hraná reklama členy tohoto souboru na náš nejprodávanější produkt – Babiččiny nudle, která rozesmála již tisíce návštěvníků nezmařích koncertů. Pavel Jim Drengubák získal za ztvárnění hlavní role babičky prestižní ocenění DRUIDÍ OSCAR a má nakročeno do DRUIDÍ SÍNĚ SLÁVY.

 


kostkaOldřich Kostka, dobrodruh a koloběžkář  –  www.kickbike.ic.cz
Je nám ctí finančně podporovat aktivity jihočeského dobrodruha, Oldy Kostky, který je opravdu zvláštním úkazem. Jeho koníčkem je pohybovat se v zajímavých koutech naší planety nikoliv pěšky, na kole, autem, lodí či jinými běžnými dopravními prostředky, nýbrž na koloběžce! V Druidím tričku a na koloběžce DRUID projel napříč Austrálií a z Moskvy do Českých Budějovic. Všichni se moc těšíme, že jej budeme moci jednou podpořit ve zdolání jeho největší mety, přejezdu tratě Paříž – Dakar, jak jinak než na kolobrndě DRUID!


jisovaPavlína Jíšová  –  www.jisova.cz
Tato první dáma folku nás mnohokrát podpořila svým zvučným hlasem. Není proto divu, že se stala čestným Druidem, podobně jako Nezmaři.

Komentáře nejsou povoleny.