Ochutnej něco lepšího!

druid[@]druidcz.com

Spolupracujeme


nezmariNezmaři
  -  www.nezmari.cz

Známá folková kapela Nezmaři nás věrně provází po celou dobu existence firmy DRUID. Vrcholem letité spolupráce je hraná reklama členy tohoto souboru na náš nejprodávanější produkt – Babiččiny nudle, která rozesmála již tisíce návštěvníků nezmařích koncertů. Pavel Jim Drengubák získal za ztvárnění hlavní role babičky prestižní ocenění DRUIDÍ OSCAR a má nakročeno do DRUIDÍ SÍNĚ SLÁVY.


kostkaOldřich Kostka, dobrodruh a koloběžkář  –  www.kickbike.ic.cz

Je nám ctí finančně podporovat aktivity jihočeského dobrodruha, Oldy Kostky, který je opravdu zvláštním úkazem. Jeho koníčkem je pohybovat se v zajímavých koutech naší planety nikoliv pěšky, na kole, autem, lodí či jinými běžnými dopravními prostředky, nýbrž na koloběžce! V Druidím tričku a na koloběžce DRUID projel napříč Austrálií a z Moskvy do Českých Budějovic. Všichni se moc těšíme, že jej budeme moci jednou podpořit ve zdolání jeho největší mety, přejezdu tratě Paříž – Dakar, jak jinak než na kolobrndě DRUID!


jisovaPavlína Jíšová  –  www.jisova.cz

Tato první dáma folku nás mnohokrát podpořila svým zvučným hlasem. Není proto divu, že se stala čestným Druidem, podobně jako Nezmaři.

LABYRINT – středisko volného času, vzdělávání a služeb  –  www.labyrint-svc.cz

V roce 2017 jsme se rozhodli spolupracovat se střediskem volného času LABYRINT v Kladně a propůjčili jsme jim postavičky z našich dětských čajů do připravovaných Pohádkových cest. Dobrodružné výpravy po šipkách, které jsou plné úkolů a rébusů, slaví u dětí velký úspěch. V pohádkových cestách jste tak mohli narazit na Skřítka Jahodníčka, nemocnou Vílu Rozárku nebo Čaroděje Dobráčka.

Komentáře nejsou povoleny.